Виконайте завдання:
До уваги учнів 7 класу.
Завдання для самостійного опрацювання з географії
на період карантину з 12. 03. по 03.04. 2020р.
1.Води суходолу Євразії.(опрацювати параграф підручника 46 ).
2. Природні зони Євразії ( опрацювати параграфи 47,48 ).
Увага! Консультації за тел. 4 – 37 – 96 або моб. тел. 0964117820
Продовжуємо вивчати географію дистанційно.
ВИКОНАТИ ЗАВДАННЯ:
1. Висотна поясність у горах материка. (Опрацювати матеріал підручника § 49.)
2. Зміна природи материка людиною. Найвідоміші обєкти , віднесені до світової спадщини ЮНЕСКО. (Опрацювати матеріал підручника §49 ст.218. Виконати завдання 3 підручника на сторінці 219.)
3. Населення. Найбільші держави Європи та Азії. Звязки України з країнами Європи та Азії. (Опрацювати матеріал підручника § 50-56.Виконати завдання 2 підручника на сторінці 223. та завдання «Шукай в інтернеті» на сторінці 231 )
4. Дослідження. Здійснення уявної подорожі уздовж 50-ї паралелі: складання карти маршруту з позначенням країн, природніх об’єктів та природних комплексів.
5. Контрольна робота.(Виконати завдання підручника на сторінці 247)
6. Тихий океан. (Опрацювати матеріал підручника § 57-58. Виконати завдання «Шукайте в інтернеті» підручника на сторінці 258.)
Продовжуємо вивчати географію дистанційно.
ВИКОНАТИ ЗАВДАННЯ:
1.Атлантичний океан ( опрацювати матеріал підручника §59. Дати відповідь на запитання 4 на сторінці 263 підручника .Виконати практичну роботу на сторінці 263 підручника.).
2. Індійський океан ( опрацювати матеріал підручника §60. Виконати практичну роботу на сторінці 267 підручника.).
3.Північний Льодовитий океан ( опрацювати матеріал підручника §61. Виконати практичну роботу на сторінці 272 підручника.
4.Природні багатства материків та океанів, їх основні види. Наслідки використання ресурсів людиною. Порушення природної рівноваги. Антропогенні ландшафти ( опрацювати матеріал підручника §62. Розв’язати задачу на сторінці 278 підручника .).
5.Забруднення навколишнього середовища. Види забруднення, основні джерела їх надходження. ( опрацювати матеріал підручника §63. Дати відповідь на запитання 5 на сторінці 282 підручника .).
6.Міжнародне співробітництво у розв’язанні екологічних проблем. Міжнародні організації з охорони природи ( опрацювати матеріал підручника §64. . Розв’язати задачу на сторінці 286 підручника).
Контрольна робота з теми “Океани”
1. Океан, переважна частина якого знаходиться на одній літосферній плиті?
2. Саргасове, Балтійське, Карибське – це моря океану:
3. Найглибший жолоб Індійського океану – це
4. Основний вид циркуляції атмосфери в середній частині Атлантичного океану?
5. Хто із вчених здійснював дослідження у Тихому океані та очолював експедицію на кораблі “Витязь”?
6. До якого виду ресурсів океану відносять ракоподібних молюсків, рибу, водорості?
7. Дайте визначення поняття “Океанія”. 8. Установіть відповідність між океанами та їх кліматичними особливостями:
9. Виберіть три правильні відповіді. До морів Тихого океану належать: Філіппінське, Чорне, Аравійське, Берингове, Баренцеве, Охотське. 10. Прочитайте текст і визначте назву моря, про яке іде мова: “Це одне із найбільш забруднених морів. Його навіть називають “стічною канавою”. На його басейн припадає четверта частина світових перевезень нафти. Темпи забруднення моря набагато вищі, ніж самоочищення. Повне оновлення його вод через Гібралтарську протоку відбувається приблизно за 80 років”. 11. Дайте характеристику фізико-географічного положення Індійського океану за самостійно складеним планом. 12. Вкажіть причини утворення течій у Атлантичному океані. Запишіть назви теплих та холодних течій океану. Вкажіть елементи берегової лінії прилеглих материків, які омиваються цими течіями.
|
|